Monitoring

Zajmujemy się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań telekomunikacyjnych (łącza, integracja sieci i systemów wewnątrz firm) oraz budowaniem wyspecjalizowanych systemów informatycznych, systemów alarmowych, telewizyjnych oraz systemów przekazywania obrazów (CCTV, od ang . closed-circuit television) służących do nadzoru oraz zwiększeniu bezpieczeństwa pomieszczeń lub przestrzeni, w obrębie których zostały zainstalowane kamery.

Telewizję Przemysłową stosujemy przy ochronie obiektów o dużej wartości, bądź narażonych na kradzieże ze względu na atrakcyjność posiadanych towarów. System ten znajduje również zastosowanie w zabezpieczaniu obiektów o rozległym obszarze. Umożliwia to jednej osobie obserwację dużego terenu i szybkie reagowanie po zaobserwowaniu intruza. Telewizja przemysłowa sprawdza się również doskonale przy obserwacji otoczenia budynków w szczególności: bram wjazdowych, wejść do obiektów itp.

Obraz z kamer jest rejestrowany na dyskach twardych video rejestratorów/serwerów. Systemy w oparciu o rejestratory autonomiczne i karty cyfrowe do komputera dają możliwość ciągłego nadzoru z dowolnego miejsca. Odpowiednia konfiguracja wraz z odpowiednim zabezpieczeniem umożliwia aktualny podgląd systemu, przeglądanie archiwum przez Internet, GPRS, UMTS. Daje to Państwu możliwość sprawdzenia w dowolnym momencie co dzieje się na terenie obiektu lub firmy bez konieczności udawania się na miejsce.
Stosujemy urządzenia renomowanych firm takich jak: Axis, Vivotek, Bosch, Hikvision, Novus, EverFocus, Pelco, Fujinon, Hitachi, Sanyo, Sony, Samsung, GeoVision, Alkam, Computar.