Firmowa strona internetowa w dzisiejszych czasach to taka wirtualna wizytówka, niezbędna praktycznie w każdej branży. Obecne pokolenie zanim podejmie decyzję o zakupie czy skorzystaniu z usługi, szuka informacji w internecie. Dlatego tak ważne jest aby były tam informacje odnośnie Państwa firmy. Ważne jest aby strona internetowa poprawnie wyświetlała się nie tylko na komputerach ale i urządzeniach mobilnych. Według najnowszych badań firmy Gemius już niemal połowa bo 47%(stan na dzień 08.01.2018r.) internautów korzysta z komórek bądź tabletów. Dodatkowo mamy kilka rodzai przeglądarek, które potrafią w różny sposób przedstawiać tę samą stronę.
Netsoft wychodzi na przeciwko oczekiwań klientów i docelowych użytkowników, projektując strony, które dostosowują się do różnych urządzeń i wyglądają tak samo na najnowszych przeglądarkach internetowych. Tworzymy www od prostych wizytówek, poprzez strony oparte na systemie zarządzania treścią, po skomplikowane i rozbudowane portale internetowe. Nasze najpopularniejsze produkty to:

Domena www

Każda strona internetowa musi mieć swoją nazwę z przedrostkiem www. I końcówką .pl, .com lub inną np: https://www.netsoft.net.pl/ Taką nazwę zwaną domeną musimy dla Państwa zarejestrować w krajowym rejestrze domen i z tego tytułu dokonywać rocznej opłaty abonamentowej.

Hosting www

Każda strona musi znajdować się na serwerze, który non stop musi pracować aby była ona widoczna dla internautów. Wynajmujemy miejsce na takich serwerach i dbamy o to aby działały one bezawaryjnie przez cały czas, a Państwa pliki były bezpieczne. Koszt utrzymania takiej strony w zależności od ilości wynajmowanego miejsca waha się od kilkudziesięciu do kilkuset zł w formie rocznego abonamentu.

Wizytówka www

To najprostsza i najtańsza forma reklamy w internecie.
W skład tego produktu wchodzi prosta strona internetowa posiadająca Państwa dane kontaktowe, opis firmy oraz formularz kontaktowy.

Strona www

Jest to bardziej rozbudowana forma wizytówki zawierająca dodatkowe podstrony np. Z przedstawieniem Państwa oferty czy produktów.

Strona www z systemem CMS

Jest to ten sam produkt co strona www z jedną ważną różnicą. W tym przypadku strona zawiera panel administracyjny do zarządzania treścią, do którego tylko Państwo mają dostęp i przy jego pomocy mogą we własnym zakresie dokonywać zmian w treści witryny. Nasze strony opieramy o popularny system CMS WordPress, który jest prosty w obsłudze a w razie komplikacji pomagamy podczas stawiania w nim pierwszych kroków.

Sklep internetowy

Jest dużo bardziej rozbudowany niż zwykła strona www. Oczywiście również zawiera informacje o firmie i formularz kontaktowy, oraz co najważniejsze daje możliwość bezpośredniej sprzedaży produktów czy usług. Do sklepu również mają Państwo dostęp do panelu administracyjnego, który daje możliwość dodawania i zarządzania produktami, ustalania cen, kosztów transportu etc… i co najważniejsze zarządzania zamówieniami. Sklep internetowy można rozbudować o wiele modułów takich jak szybkie płatności online, opinie o produkcie czy integrację z programem magazynowym. Wszystkie moduły są indywidualnie dobierane do Państwa potrzeb, tak aby nie nadszarpnąć przeznaczonego budżetu.

Portal internetowy

To najbardziej rozbudowana i skomplikowana forma strony internetowej daje wiele możliwości ale wymaga również sporo nakładu prac podczas tworzenia i późniejszego administrowania. Posiada wiele podstron i zagnieżdżeń. Indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia zaczynając od koncepcji portalu, wygody poruszania się po nim użytkownika docelowego, przejrzystości i łatwości zarządzania.

Aplikacje webowe

Możemy stworzyć dla Państwa różnego rodzaju funkcjonalne aplikacje, które pomogą w zarządzaniu firmą, kontakcie z klientami, przechowywaniu ich danych zamówień etc…
Każda aplikacja jest dostosowywana do Państwa potrzeb i wymogów, dokładnie testowana, bezpieczna i działa z każdego miejsca na świecie z dostępem do internetu, poprzez przeglądarkę internetową.

Pozycjonowanie www

Każda strona, sklep czy portal powinny być widoczne w wyszukiwarce internetowej. Oczywiście każdy z naszych produktów jest zoptymalizowany pod kontem SEO i po nazwie własnej łatwo znaleźć go w wyszukiwarce Google, ale jeżeli zależy Państwu na dotarciu do szerszego grona internautów stronę należy pozycjonować organicznie na różne słowa kluczowe związane z Państwa branżą.

Preces współpracy

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie najpierw robimy wywiad środowiskowy i dobieramy dla Państwa odpowiedni produkt i podpisujemy umowę. Później pokazują nam Państwo inne strony istniejące w internecie, które się Państwu podobają, bądź to my prezentujemy zestaw różnych stron tak aby nowa strona przypadła do gustu. Na podstawie odkrytych preferencji przygotowujemy projekt graficzny, który później wspólnie omawiamy i wprowadzamy ewentualne poprawki. Po zaakceptowaniu przez Państwa projektu graficznego przystępujemy do związanych z kodowaniem strony. Akceptacja graficzna jest bardzo istotna gdyż podczas trwania prac programistycznych nanoszenie jakichkolwiek zmian może być dosyć problematyczne i kosztowne. Po skończeniu kodowania udostępniamy nową witrynę na adresie testowym widoczną tylko dla Państwa. W tym momencie jest czas na testowanie działania witryny na różnych urządzeniach i przeglądarkach oraz zgłaszanie ewentualnych uwag. Po ostatecznej akceptacji i dokonaniu płatności, przenosimy stronę na docelową domenę i zgłaszamy do śledzenia robotom Google aby została szybciej za indeksowana.